| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Ce parere aveti despre cariera MADALINEI MANOLE?

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

A fost o cantareata foarte buna, cand eram mai mic ascultam cantecele ei

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Madalina Manole a murit azi dimineata. A fost gasita decedata la ora 6. 30 in hol de catre sotul sau in casa acestora.Prima ipoteza a fost cea a sinucideri si pana acum nu a fost doborata.Se spune ca a fost gasita langa trupul decedat o sticla de insecticit. Daca vreti sa aflati mai multe uitati-va la tv sau pe net.

| vyol3ta a răspuns:

O cantareata foarte buna, si o femeie minunata.
Pacat ca nu mai e.

@Livasx, Chiar a murit.

| gabriela007 a răspuns:

LivasX chiar a murit straight face. Chiar a fost o cantareata foarte buna, nu stiu de ce s-a sinucis

| BubbleA a răspuns:

A fost o cantareata extrem de buna insa pacat ca s-a sinucis, astazi de ziua eicryingcrying

| Daniela_3373 a răspuns:

@LivasX : Chiar a murit oh go on s-a sinucis azi-noapte. happy Dumnezeu s-o odihneasca-n pace!

| LivasX a răspuns:

Credeam ca a murit, nu am mai auzit de ea de o groaza de timp, nu prea cred ca ii merge bine