| Superior a întrebat:

Ce parere aveti despre mobila de la IKEA?
Merita https://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/50219044/? Credeti ca e durabil?

2 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Am cumparat multe de la Ikea, vorbesc de piese de mobilier (paturi, sifonier, bucatarie, chiar si un birou de pal) care au tinut ani buni, peste 10, ca dupa aia am lasat casa cu tot cu mobila. Daca e ieftin nu inseamna neaparat ca e gunoi, dar e raportat la pret. Cu siguranta nu le lasi mostenire dar daca vrei sa cheltui putin e solutia number one. Cumpara cu incredere.

| HenryPericol a răspuns:

Sunt OK. Poate nu cele mai periculoaseromanțe dar bune și destul de durabile.
Ikea v-am făcut reclama vreau sponsorizare.