| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce părere aveți despre musulmani?

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

O buna bucata din adeptii religiei aleia sunt niste mizerii.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Poti sa incerci sa pui intrebari care sa inceapa altfel? Ai devenit de-a dreptul plictisitoare cu astea. In plus, nu poate fi alba sau neagra. Musulmanii sunt si ei oameni. Unii sunt buni, altii sunt cretini. Cam ca orice religie...

| Dalmore a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Vorbesti de parca te obliga cineva sa-i citesti intrebarile si sa raspunzi la ele.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dalmore):

Nu ma obliga nimeni, dar devine plictisitor sa vezi mereu aceleasi intrebari pe aici...

| aXy99 a răspuns:

Am prieteni musulmani si ma inteleg bine cu ei, dar nu sunt genul acela de musulmani extremisti, sexisti etc.

| sofisis a răspuns:

Ca si cunostinte sau prieteni sunt super ok. O relatie nu as avea ever cu un musulman.

| SG1995 a răspuns:

Sunt oamenii ca toți oamenii, despre islam în sine, nu am o părere prea bună.

| oglindasultanului a răspuns:

Nimic, null.

| chuckmanson a răspuns:

Nu am nimic cu ei ca oameni, dar religia lor nu este una prea pașnică.

| OrdanKarris a răspuns:

Intentionez sa devin musulman in viitor. Am citit deja in mare parte Qur'an-ul! Nu pot sa-ti descriu cate avantaje as avea personal facand o astfel de tranzitie catre islam!

| LaraClarice a răspuns:

Sunt oameni la fel că toți ceilalți.
Tu ce părere ai despre oamenii care nu sunt interesați de religia celuilalt și pot conviețui împreună, respectandu-te reciproc?
Am mai observat și alte întrebări ale tale pe aici.
De parcă religia ar reprezenta o specie.

| PuyaTimonel a răspuns:

Isi pazesc religia

| IngerasulMicut a răspuns:

Nu am nimic cu ei