| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre musulmani?

11 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Sunt frumușei, în general. Bărbații au corpuri atletice, iar femeile au un farmec al lor...

| sublime89 a răspuns:

Un fel de crestini mai ramasi in urma si mai fanatici, de aici si inclinatia unora spre violenta.

| Dorugar a răspuns:

Am parerea ca si ei sunt oameni la fel ca ceilalti atata vreme cat ei sunt doar de religie musulmana si nu sunt islamisti ci doar credinciosi.
Cand musulmanii numai sunt doar credinciosi ci devin islamisti, adica combina sarlatania religioasa cu excrocheria politica, atunci poti sa-i consideri fascisti, exact la fel ca pe fascistii lui Hitler, si exact asa si trebuie tratati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca sant oameni.asa e?

| Toie_Adrian_1995 a răspuns:

Sincer am o parere buna despre ei...nu-i critic ca se inchina lui Allah pentru ca pana la urma acela e D-zeu dar ei asa il cunosc....in plus de asta in timpul cruciadelor nu ei au ucis mai multi oameni ci cruciatii europeni

| Dorugar a răspuns (pentru Toie_Adrian_1995):

Problema este ca ei ucid mai mult acum, in timp ce cruciatii europeni nu mai ucid pe nimeni

| anonim_4396 explică (pentru Toie_Adrian_1995):

Aici iti cam d-au dreptate, musulmani si evreii d, p.d.v religios, au ramas inca in antichitate in asteptarea lui Mesia. Ps: Ai dat un ochii prin coran? Nu de alta, dar daca d-ai ai sa vezi ceva interesant

| Jardelin a răspuns (pentru Toie_Adrian_1995):

"in plus de asta in timpul cruciadelor nu ei au ucis mai multi oameni ci cruciatii europeni"

Serios?! Cand ai visat asta?

Ia uite un pic aici sa vezi un filmulet foarte interesant. Nu dureaza decat 5 minute. La 1:19 apare si o harta interactiva extrem de interesanta. Fii atent si la ce spune nenea care vorbeste! Urmareste pana la sfarsit.

https://www.youtube.com/watch?v=I_To-cV94Bo

| Jardelin a răspuns (pentru Dorugar):

Problema e ca omul vorbeste prostii. Si se pare ca tu nu l-ai contrazis, i-ai dat dreptate, deci bubuiti amandoi de cultura si inteligenta!

| Toie_Adrian_1995 a răspuns (pentru Jardelin):

Fratelo te rog eu mai documenteaza-te in legatura cu istoria nu fi rasist...toata lumea stie ca europeni au ucis mai mult decat musulmanii

| Jardelin a răspuns (pentru Toie_Adrian_1995):

Uite eu nu stiam! Imi cer scuze. In nemernicia mea...