| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre olteni?laughing

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Care o am si cu ceilalti, suntem romani si suntem frati

5 răspunsuri:
| ZK a răspuns:

Sunt la fel ca toți ceilalți oameni, nimeni nu e mai bun ca altul.

| Bluu08 a răspuns:

Ce parere sa am?, suntem toti romani, toti suntem egali.

| PotcaPădurii a răspuns:

Sunt ca toti ceilalti oameni, au cap, au piele, au oase, au creier, au de toate...

| wforweirdo a răspuns:

N-am nicio parere, ca nu i-am cunoscut pe toti ca sa pot spune ceva de ei. In general, n-am treaba cu nimeni. In clasa a VII-a am avut o colega din Craiova, imi amintesc ca ma amuza accentul ei.

NOname
| NOname a răspuns:

Părerea mea despre olteni? Că sunt oameni și sunt plini de calități și defecte ca și toți ceilalți.