| Morenna10 a întrebat:

Ce parere aveti despre opera mea?

http://tudoselorena.blogspot.ro/2013/06/iubire-infinita. html

sincer:D

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este superbă, mult succes in continuare, ave m oameni talentati in țara asta, poate ajungi la televizor, multă sănătate si multe succese.

| Wøodenpints a răspuns:

Scatofilie siropoasă. Vorbești mult fără să spui nimic.

| Mihaela1964 a răspuns:

Interesanta, cam abstracta pentru gustul meu.Cred insa ca esti talentata.happy

| DarkBlood32 a răspuns:

Marş.
Crezi că ne pasă nouă de iubirea ta infinită? Să mori tu laughing. Iubire infinită? N-ai mai mult de 13-14 ani.
Aaa şi folosirea în exces a punctelor de suspensie nu impresionează pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că am mai văzut vreodată atâtea "... " într-un singur text.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e asta, nebunia lu'' salam

| xBya a răspuns:

Dafuq? Ai dat un cap in tastatura si ai scris din greseala chestia asta de`o numesti opera? Ca asa pare.
Sincer acum, ai mancat verde de Paris?

| Azurry a răspuns:

Fără cuvinte. Ai talent la opere scrise, îmi place mult pentru că are o temă romantică și sigur la multă lume o să-i placă.