| Eroare404 a întrebat:

Ce parere aveti despre parerile celorlalti despre voi?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ma barfesc inseamna ca au invidie pe mine, cand nu zic nimic isi vad de treaba

| Alyra a răspuns:

Părerea mea e că ceilalţi ar trebui să-şi ţină pentru ei părerile lor legate de mine atâta timp când nu-i întreb nimic.
Apoi...pot să aibă ce păreri vor.

| Kaℓi a răspuns:

Habar n-am ce pareri au ceilalti despre mine.

| Drimmero a răspuns:

Nicaieri nu ma doare de ei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am renuntat sa imi mai pese.

| OldSoul a răspuns:

Ma doare fix in... de ce cred ceilalti despre mine, ei nu stiu ce e in mintea mea, pot crede ce doresc ei, eu stiu ca nu au dreptate.

| RainmakerX a răspuns:

Nu imi pasa.

Acum 2 ani imi pasa si sufeream ca un prost cand gaseam pe unul care sa nu ma placa. Acum nu dau nici 2 bani pe parerile lor.

Doar parerile prietenilor si ale celor apropiati conteaza. De ce sa-mi pese de parerile altora atata timp cat lor nu le pasa de parerile mele?

| R0R0 a răspuns:

Nu mă interesează.

| Florentina9210 a răspuns:

Imi este egal cu 0.

| Idkidk a răspuns:

Nu-mi pasă.

| Deaad a răspuns:

Nu-mi pasă de ele. Dacă mi-ar mai păsa și de părerile lor, chiar că nu-mi mai trăiesc viața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă doare în piulă de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o parere despre mine,
Putin imi pasa ce faci cu ea,
Si de ar fi sa-ti spun pe bune,
Ia da-te, mă, in p.a mea!
Hai, ca-i doar un catren cu abab.

| MistretulPufos a răspuns:

Habar n-am ce cred ceilalti despre mine dar nu mi-ar pasa