| Alexwnr a întrebat:

Ce parere aveti despre prabusirea acelui avion in Ucraina? Astept cativa cu teorii conspirationale

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice masinarie poate avea defecte indiferent ca e aerian, terestru sau naval, erori umane sau mecanice se nimeresc in orice moment la locul nepotrivit. Imi aduc aminte de o vorba din half life - freeman tu esti omul potrivit in locul nepotrivit zis de G man

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Momente.

| Celcestietot a răspuns:

O părere proastă.

| oglindasultanului a răspuns:

E doar un caz din milioane, mereu se intampla din astea. Neatentia pilotilor, securitatea...