| CdeMetal a întrebat:

Ce parere aveți despre Randy Orton si lupta lui spre egalitatea intre genuri?
Am fost inspirat sa pun aceasta întrebare in urma unui contlict pe acest site, care as fi vrut sa poata sa fie rezolvat cu tehnica lui Randy Orton.
https://youtu.be/Cw71ipcyA8M

5 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

N-am auzit niciodată de individ, dar din câte am aflat despre el din întrebarea ta, n-am o părere prea bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia este actorie. Cat despre egalitatea intre sexe, sunt de acord. Iesi in oras, platiti 50/50. Vin facturile si chiria 50/50.
Vrea o femeie sa te bata, trebuie sa ripostezi, este dreptul la autoaparare.

| CdeMetal explică:

Nu încurajez violenta dar eu am 1.60m si lipsa de testosteron nu ma ia nimeni în serios pot arata doar fizic cine sunt dar nu as executa rko-uri doar pe saltea nu altundeva doamne ferește nu sunt un mostru

| CdeMetal explică (pentru CdeMetal):

Vai m-am facut de **** da mie oricum imi place rahatul