| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre rap battle?
nu e cam imoral ca doua persoane sa se jigneasca intre ele adica nu vad nici ce e masculin in asta, poate ma insel

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Oamenii se jignesc cu sau fara rap battle. Chestia asta e mai amuzanta si atat. big grin

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu sunt chiar glume asa bune, mai mult jigniri fara sens si multe rime dar nu sunt legate intre ele

51 răspunsuri:
| RAY explică:

Sincer nici nu stiam ce e aia, ma suprins cu jigniri si am continuat

| Clorox a răspuns:

Nu imi place rahatul asta de rap din Romania... Imi place un rap bine spus, fara jigniri aduse la alte persoane si chestii de genul, stii ce zic, sa fie educat.

| GoldenZenith a răspuns:

Tocmai de aceea e amuzant laughing). Of, nimic nu iti place straight face

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Doar de tine honey si de ochii tai ca doua stele care lumineaza mereu pe cerul noptii

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor) doar atat poti? n am 17 ani sa fiu "cucerita" asa

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Am momente cand am rime chiar bune, dar acum sunt adormit, m-a batut o fata online la rap battle jalnic

| GoldenZenith a răspuns:

Ghinion pur laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Fii calma ca am fumat ceva si am revenit

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing ook!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce varsta ai domnisoara?

| usernume007 a răspuns (pentru RAY):

Si faptul ca fumezi este motiv de lauda? Sa stii ca nu e, e auto sinucidere, nu tu vrei sa fumezi, ci vrajmasul face acest lucru din tine.

| RAY explică (pentru usernume007):

Eu nu fumez, daca nu sti de gluma e problema ta, si eu cred ca e pierdere de banii, nu e vorba de vrasmaj e vb ca dai banii aiurea, sanatatea tio strici

| usernume007 a răspuns (pentru RAY):

E bine. Doar ti-am transmis. Cred ca ai dreptate despre faptul cu banii, cu care poti face alte lucruri. Sanatate!

| RAY explică (pentru usernume007):

Multumesc la fel, duminica mi-a spus cineva ca arde 1500 de ron lunar pe fumat impreuna cu sotia lui, ciudat e ca mi-a spus frate eu nu as arde nici 10 ron ma crezi?

| usernume007 a răspuns (pentru RAY):

Te cred. E posibil, habar n-am.

| GoldenZenith a răspuns:

laughing 22, in curand

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Multi inainte, cum te numesti?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu pot adormi in pace daca nu stiu al tau nume, damil si voi dormi cu gandul la el si cu tine in inimoara

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor mersi pentru portia de ras

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Dar tu nu ai nici un nume?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Am, dar nu il spun.batting eyelashes ma poti boteza cum vrei laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Rautate mica, m-am suparat pe tine, madalina e ok?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing)) aoleu, doamne. altul'

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Andreaa? caludia? alina? mihaela? ramona? Cristina?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Numele e romanesc? maria? oana?

| GoldenZenith a răspuns:

Nici macar. laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Te spioneaza iubita si tu vrei sa mi stii numele. laughing oricum nu ti-l spun.

| Yasmin875 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Poate îl ghicesc eu înaintea lui.Te cheamă Georgiana,Elena, Letitia, Alexandra, Mariana, Ionela?

| RAY explică (pentru Yasmin875):

Ai devenit bi peste noapte sa stiu daca am o rivala?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Care iubita ca ne-am despartit, am ramas singur cuc

| GoldenZenith a răspuns (pentru Yasmin875):

Nu sad
de cand am devenit subiectul unui concurs de ghicit? laughing)

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

De cand ai intrat in lumea mea si a lui yasmin, o lume nebuna, noi facem export de fete in Germania

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor) faceti sanatosi! vrei binecuvantarea mea, sau ce?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu auzi ca ne-am despartit adio, toxmai am aflat ca e baiat

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Reformulez "vrei binecuvantarea mea sa faci export de fete in Germania?"
La asta ma refeream, nu la imaginara ta relatie cu un mic troll. big grin Ce rau imi pare ca nu e ea in poza straight face chiar imi placea.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Da

| GoldenZenith a răspuns:

Nu mai minti fata! Stii ca ţine la tine si tu la ea. Cat romantism love struck

| ShaOfHatred a răspuns:

Mie intr-un fel mi se pare un lucru smecher.Adica decat sa se ia la bataie cu pumnii mai bine in cuvinte. Un cuvant poate sa doara mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E imoral, da.
Prefer erotolalia, e mult mai morala.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Distruge tot ce inseamna rap. Unde e mesajul pe care il transmiti? Pentru cine nu intelege, daca injuri pe un negativ nu e rap.

| Satango a răspuns:

Da, da este.

| Speed99 a răspuns (pentru Satango):

Deci consideri ca-i imoral, dar totusi o faci? Stai ce?

| Teffan a răspuns:

Rap battle-ul este cu totul altceva.

Oamenii se jignesc fara suparare, este un razboi in rime.

Dupa un meci de battle, se imbratiseaza si is dau mana.

| RAY explică (pentru Teffan):

Neli spune ca a primit amenitari cu moartea dupa acele batali

| Teffan a răspuns (pentru RAY):

Același Neli spune ca unii nu inteleg spiritul de Battle.
Când a avut meciuri cu Mc Ciob, cel din urma o lua personal si începea sa se enerveze.
Al
Mai întâi trebuie sa nu vii la battle cu atitudinea asta, si după sa discuți cu oamenii.
Nu au ce căuta in battle acești oameni pentru ca habar nu au ce e ala.

| RAY explică (pentru Teffan):

Https://www.youtube.com/watch?v=UBvGGlypYLI
dar el nu castigat niciodata pe tara

| Sh0TT69 a răspuns:

Si fara rap battle tot se jignesc.