| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Razvan Lucescu? Este cel mai potrivit pentru functia pe care o are?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Imi place f mult de el. E diplomat si nu se implica in circ. A ajuns la nationala, a stins parghiile unor impresari si patroni iar acum incearca sa-i imprastie noroi, ca asta ne e mentalitatea : nu vrem binele tarii, vrem binele nostru (personal ).
Pentru mine are tot respectul. Nu ma intereseaza fiul cui e ( desi taica-su e un om de nota 10 si el ), nu ma intereseaza ce nevasta are sau ce prieteni. Ma intereseaza ca atunci cand il vad la t. v. prezinta un discurs agreabil, placut si incearca sa evite polemicile. Respect!

2 răspunsuri:
| Nikita a răspuns:

Calca pe urmele lu' ta-su.

| anonim24 a răspuns:

E cel mai bun antrenor