| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce părere aveți despre Reddead Redemption 2? Își merita banii?(Eu spun ca da).Și dacă l-ati jucat, ce impresie va lăsat?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Un **** de joc ca si GTA5 de altfel!
Un joc bun e ca NFS sau Cal of duty, Resident Evil, Dead Space etc nu cacaturi din astea...

| IonutSiAtat92 explică (pentru lpavel):

Esti constient ca iti respect parerea, dar nu iau in considerare din moment ce tu jignesti o companie mare ca Rockstar.Eu nu sunt fan NFS, niciodata n-am fost, dar asta nu inseamna ca trebuie sa vorbesc urat.Da-mi niste motive bune pentru care spui ca GTA5 si RDR2 sunt asa cum ai spus? straight face Te rog.

| lpavel a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Nu jignesc compania rockstar pentru ca au si jocuri extraordinar de bune cum ar fi Max Payne etc spun doar ca GTA5 si RDR sunt cele mai tampite jocuri incercate de mine vreodata! De ce? simplu: te plimbi ca prostul ore intregi ca sa ai 2 minute actiune, apoi iar te plimbi ore intregi laughing... daca tie iti place asta atunci e treaba ta, eu mi-am zis doar parerea! Injocurile mentionate mai sus actiunea e pe primul plan nu plimbarea! laughing

| IonutSiAtat92 explică (pentru lpavel):

Imi place normal.Este vorba de grafica care face totul mai realistic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna. N-am 14 ani ca sa ma mai joc pe pc.

| lCupidon a răspuns:

Eu am red dead redemption 1 pe ps3, vreau sa spun ca mi se pare un joc SUPER, deci cred ca rdr2 merita banii
Apropo, am un prieten care și-a luat rdr2 și a spus ca a meritat.