| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre regiunea Dobrogea, mai ales cei din afara ei?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Si pe cine crezi tu ca intereseaza o vrajitoare, sau ca ai divortat tu, du-te in alta parte, stiu si eu la psiholog, cred ca ai gresit adresa laughing

| Holiday a răspuns:

Daca e vorba de un concediu in zona, o parere buna. Dunare, delta, litoral, muntisori, lacuri, ceva cetati, ai ce face. Dar daca e vorba de locuit acolo permanent, in nici un caz. In afara de Municipiul Constanta si putin prin jur, e saracie mare. Iar iarna e chiar nasol in zona. Ok, vezi Dunarea inghetata, marea la fel, ceva valuri, dar in 3 zile te-ai saturat pana peste cap de ele.