| Fifylici a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de Dobrogea ca si regiune si de oamenii ce locuiesc acolo?
V-ar fi placut sa locuiti in zona?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este extraordinar. Sunt oameni de peste tot. Un localnic din orasul Negru Voda mi-a zis "Suntem aici moldoveni, munteni, tatari, turci, rromi, toate natiile. Ne-am modelat unii dupa ceilalti!" Daca vrei sa vezi imagini frumoase din orasele de acolo si chiar din orasele din toata tara, te invit sa urmaresti acest blog: http://sp2.ro/ad9a80! Pentru inceput vei gasi chestii frumoase din orasele Murfatlar si Cernavoda din judetul Constanta. Vor aparea si din celelalte in curand. Urmariti-ne cu interes!

Cu prietenie, Ion!

| Daniel_6699 a răspuns:

Regiunea dobrogei este destul de frumoasa