| Thr3Se7en a întrebat:

Ce parere aveti despre rockerii, ma refer la freze,stil vestimentar, comportament?

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Nici una.Stiu si rockeri de treaba si stiu si rockeri care nu ai pic de creier si nu fac altceva decat sa-l imite pe x ca are bratara "cul"...In rock nu se rezuma totul la haine si freze, conteaza sa asculti genul.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

'Mie persoanl nu prea imi place stilul lor, unii au parul mai lung ca mine si nu suport sa vad baieti cu parul lung x_x. Nu am nimic cu ei, sunt si ei oameni normali doar ca le place un gen de muzica mai. interesant.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Stilul abordat nu contează, cu toate că uneori spune multe despre persoana respectivă. Prefer să fii gay şi să-ţi foloseşti creierul pentru altceva-nafară de copiat pe alţii, decât să te-mbraci ca un rocker şi să gândeşti ca o oaie.

| Emma30555 a răspuns:

Sa fi rocker e o stare, o atitudine, un stil de viață.

| greyhound a răspuns:

Sunt unii carora le sta bine si care sunt cu adevarat rockeri si mai sunt restul de 90%, suferinzii care cersesc atentie

| Heathen a răspuns:

Ar trebui să am o părere despre asta? E rocker dacă ascultă genul ăla muzical, nu dacă se îmbracă într-un anume fel, sau are părul până la călcâie.