| deia_9483 a întrebat:

Ce parere aveti despre rolele tip bocanc, adica cele la care le poti scoate rotile?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Sunt foarte mish...adica.ce poti cere mai mult decat in loc sa iti cari pe langa role ceva de schimbat.pentru dupa ce termini de jucat cu rolele.sa poti sa le dai jos.si sa le pui intr-o sacosica.si gata. ce sa mai ...foarte misto

| NoLoveNoStress a răspuns:

Mie mi se pare misht... dar totusi parca zici ca sunt din epok de piatra... acum depinde - tu poti sa le mai adaugi cate ceva daca ai