| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți despre România că și țara,istorie,cultura, locuri etc?

2 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

O parere buna, de erau si oamenii asa frumosi ca si ea, era perfecta.

| Andrei200202 a răspuns:

In momentul actual e la pământ, cultura si locurile sunt frumoase, păcat că nu promovăm chestia asta și nu investim mai mult in turism, doar avem marea aproape, avem munții, avem dunărea și multe altele locuri care nu sunt "exploatate".
De istorie sunt niște personaje interesante, de la daci, până la Vlad Țepeș, regele Ferdinand, Carol I și încă puțini. In rest am cam fost o țară călărită de turci și ruși, furată și abuzată de marele puteri, dansând cum ne cântau ei.