| virusz a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Flashforward de pe ABC TV si anularea acestuia?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este unul dintre serialele mele preferate! L-am vazut in intregime. Crezi, ca decizia de anulare este una sigura, definitiva? Mi-ar parea foarte de rau, daca n-ar aparea si sezonul 2. Pacat...

| virusz explică:

Am citit undeva ca ABC TV a ales intre V(o porcarie) si FF si ca o continuare a serialului ar putea avea loc in anii urmatori cand o sa mai iasa din criza.Am mai auzit ca nici nu avea audienta la ei si asta a fost o cauza.Am auzit multa lume ca in ultimul episod au fost puse 'semne' acele date care apar.