| jess179 a întrebat:

Ce parere aveti despre speed dating?

4 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

O porcarie din punctul meu de vedere. E doar un rahat pentru idiotii care nu suporta sa stea singuri, asa ca accepta compania oricarei persoane.

| Mosotti a răspuns:

Parere buna, e firma singlebell care face asta, prietenul meu se tot duce acolo.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Intalniri rapide?
Habar n-am cum se procedeaza dar deja dupa denumire pare... ciudat.

| RetardedRacoons a răspuns:

Cum e asta? E ca atunci cand te intalnesti cu una pentru prima data dupa cateva luni de vorbit pe mess si fugi atunci cand observi ca e grasa?