| DianaMirela a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele mobile?

Răspuns Câştigător
| laviflower a răspuns:

In general sunt folositoare. Uneori insa oamenii exagereaza cu vorbitul la telefon. E normal ca in ziua de azi sa ai telefon, dar nu e bine sa vorbesti 3-4 ore.Asta e parerea mea...

| DianaMirela explică (pentru laviflower):

Ms, de raspuns! Un raspuns istet!

| laviflower a răspuns (pentru DianaMirela):

Ms de fundita.:*

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Traind intr-o lume in care daca ni se face rau singura solutie sa vina o ambulanta la tine fiind prin telefon, normal ca e obligatoriu sa ai un mobil la tine inca de la varste fragede. Insa, la cati idioti sunt pe strada, marea majoritate a copiilor sunt pradati sau li se fura la scoala intre colegi.
Concluzie:Am o parere chiar buna despre telefoanele mobile laughing

| Cherilyn a răspuns:

Buna!

Eu zic ca sunt foarte utile in comunicatii, in ziua de azi e indispensabil, dar nimic mai mult, poate doar sa-ti omori timpul intrand pe net sau jucandu-te.batting eyelashes

| DianaMirela explică (pentru Cherilyn):

Un raspuns gandit!