| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre TPU?
ce reprezinta TPU pentru tine?
face parte TPU din viata ta?
cat de des intri pe TPU?
de ce intri pe TPU?
de ce user isi place?
cu ce user te ai vedea real?

dedica o piesa unui user de pe TPU

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bun pe perioadă determinată.
Amintiri interesante
Acum nu prea. Cândva reprezenta destul de mult.
Uneori zilnic, mai mult pentru notificari. Alteori la 2 sau mai multe zile ori săptămânal. Au fost şi perioade când nu am intrat cu lunile. Probabil vor mai fi. Nu prea mă mai ține mare lucru aici. Să fac pe Sfântul ajutând oameni nu prea am chef acum. Iar ca sa vorbesc nu am cu cine și mai ales de ce.
Intru să văd ce au mai postat cri fin lista de prieteni, pentru ca primesc notificări. Şi să văd dacă a mai zis careva ceva de mine.
De niciunul în mod deosebit deşi am amintiri frumoase cu "unele" utilizatori, dar și cu un tip de treabă. Momentan nu m-aş vedea cu nimeni, am destule pe cap şi nu văd rostul.

| Freya1 a răspuns:

Se poate si mai bine. Daca nu ar fi copii aia care nu stiu pe ce lume traiesc,misogini,pedofili, debili mintal care pun intrebari fara noima, obsedati de sex si fantezii ciudate, cele care cred ca pot ramane gravide de la duhul sfant ar fi chiar misto.

Un loc unde trec sa mai pierd vremea sa mai ajut un om

Face ca nu tare mai am ce face in ultima vreme

Zilnic

Pierd vremea, mai ajut un om, ma mai enervez

Mai multi da nu le retin numele asa bine

Tu

https://www.youtube.com/watch?v=HWv_X9SFUD8
Tie :D

| Fatamuntilor a răspuns:

,,Ce parere aveti despre TPU''Vorba aceeia...Mai bine era inainte.Mai multa,, unitate'' -eram mai uniti.Vad ca au disparut multi useri activi, care erau cu adevarat de folos comunitatii Sunt so acum, dar potisa-i numeri cu degetele de la o mana.Am abservat totusi ca creste numarul utilzatorilor avertizati, teoretic le este supravegheta activitatea, dar nu le opreste sa-si faca conturi noi.Deci... ce se rezolva?
,, ce reprezinta TPU pentru tine?''
daca ma intrebai acum 2-3 ani, intalnirile cu persone dragi.
cat de des intri pe TPU?
Zilnic, din obisnuita
de ce user isi place?
Ma inteleg bine cu Dario, Bursuc caramela.
La restul refuzsa raspund!

| LoveSleep a răspuns:

Am venit aici doar să văd dacă m-a pomenit cineva la penultimele 2 întrebări. Continuați, continuați.

| RainmakerX a răspuns:

Ce parere aveti despre TPU?
In general este o parere buna. Sincer sa fiu nu imi place atat site-ul cat organizarea intrebarilor in categorii, notificarile, felicitarile etc.

ce reprezinta TPU pentru tine?
Un site pe care intru din cand in cand.

face parte TPU din viata ta?
Nu.

cat de des intri pe TPU?
1 data la cateva zile

de ce intri pe TPU?
Ma relaxeaza. Daca intru pe TPU atunci raspund la o intrebare in 10 minute si ies. Daca intru pe Youtube sau pe cine stie ce joc atunci nu mai ies cu orele...

de ce user isi place?

Sunt prea multi... Nu fac discriminari.

cu ce user te ai vedea real?
Cu toti cei de la subpunctul anterior. Nu are rost sa enumar niste nume.

Utilizatorii despre care vorbesc intra foarte rar pe site... putem spune ca "s-au lasat de TPU"

| GoldenZenith a răspuns:

Belea de belea.

Tot.

Viața mea e TPU.

Zilnic.

Simțul civic.

De tine.

Nu știu. Grea decizie.

Pt drimmero: https://m.youtube.com/watch?v=8k3L0NyzSBs

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nebunatico ce romantic, las ca ai plange daca zeus fereste sa r stinge

| GoldenZenith a răspuns:

Cu lacrimi de crocodil. Și așa am chef de coliva.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt rea, sunt corecta. Pup

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ok,pup

| deeeaqq a răspuns:

Părere: Drăguță de trbb.
Rămâne un mister.
Da normal, intru în depresie dacă se închide.
Aici nu știu să răspund.
N-am ce face mai bun cu viața mea.
De mine.
Cu tot site-ul.
Pentru iubirile mele - https://m.youtube.com/watch?v=gQYTOXqzw4s

| AdrianVoicu a răspuns:

S-a schimbat mult, mi-e dor de cel vechii

Absolut nimic

Da, dar nu prea mult

Cand am timp si chef

Nu am nici cea mai vaga idee si nici nu vreau sa aflu

OnlyAShadow

Pentru marea mea iubire CombineHalfLife2 ii pun un milion la sutien sa isi puna silicoane noi
https://youtu.be/_Lpk02gmS2M?t=43

| Victor453 a răspuns:

Este un site super, ce prinde bine
trecutul, prezentul si viitorul (am asa impresie ca si la 80 de ani o sa intru aici)
da
in fiecare zi
ca sa ma relaxez, sa ahut pe altii, sa conversez, sa fac cunostinte etc
sunt prea multi pentru a le scrie
Andwta, ș53an, OnlyAShadow, DenissRaba, natalia2014, GoldenZenith, DonnaAlba etc

| Chernobyl a răspuns:

Eu am o parere buna despre TPU.
Un site pe care raspund la intrebari.
Da face parte din viata mea.
Eu pe TPU intru zilnic.
Sa mai raspund la intrebari.
Nu am unu favorit.
Habar nu am.

| SmileForSmiles a răspuns:

Momentan o părere bună, am citit răspunsurile la întrebări o vreme, iar azi m-am decis să fac şi un cont. Sunt răspunsuri folositoare, dar şi scrise în bătaie de joc.

Un site care, sper, să mă facă să îl apreciez 100%.

Încă nu.

Sunt online încă de când am creat contulhappy

Vreau să ajut.

Nu am cunoscut niciun utilizator.

Dar tu/ție?