| lulugabi a întrebat:

Ce parere aveti despre Triunghiul Bermudelor si ce se intampla acolo?

2 răspunsuri:
| ooliveer a răspuns:

Nu stiu, dar eu nu cred ca "dispare" tot ce intra acolo happy Adica poate se intampla altceva cu ele happy

| Dacon a răspuns:

Intră pe net colega și găsești chestii mai exacte despre Triunghiu ăsta...
Nu?
Să știi că m-am interesat și eu, pentru că mă tot întreba soacră-mea dintr-o curiozitate d-aia bătrânească, înțelegi tu...
Dar până să mă apuc eu să mă documentez, a plecat ea direct acolo - n-a mai avut răbdare.
Îți dai seama că nu s-a mai întors nici în ziua de azi...
Deci se pare că-i pe bune.