| barsan1986aditza a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa Dolls promovata de Sonia Trifan?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Http://www.radio21.ro/site/podcast/?id=285

Uitati-va acolo ce zice broasca dilie despre Dolls :))

20 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Imagine si atat. Voce deloc. Nu vin cu nimic nou.

| Andreea_8014 a răspuns:

laughing
E varza!
laughing
Oricum nu ma mira acest lucru.mai sunt fooarte putine trupe si cantareti in Romania care creeaza muzica adevarata!

Deyutza:*

| adeana a răspuns:

Le-am auzit o data cantand. daca se poate spune asa.
Arata bine sa zicem, dar atat.

| barsan1986aditza explică:

Multumesc tuturor care au raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? o porcarie si sunt atat de proaste...mai ales Marinela aia, bruneta cu dintii strambi, desigur nu's in masura sa judec pe nimeni dar macar sa nu se mai mascareasca atat, stii cum se spune''mai bine taci din gura si lasi impresia ca esti prost, decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt varza fetele de la dolls

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au placut fetele mult de tot, le-am vazut la acasa tv.sunt chiar faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie, imi plac. danseaza ff bine si sunt frumoase.au un aer nou pe piata.Radu,Bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tari fetele...bv sonia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt DISTRUSE malaughing. mai ales blonda aia care vorbeste non-stop fratee rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt hot! in sfarsit o trupa de la noi faina! sunt dragute si coregrafia e super! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trupa imi aduce aminte de o perioada veche a muzicii romanesti, nu aduc nimic nou. Cea mai enervanta este Raluka, fata aia este mult prea fitoasa si nu e cine stie e! alooo, revino-ti draga ca nu esti mare frumusete sau miss univers! angryangryangryX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt alese perfect pentru acesta trupa. Adevarate papusi sunt fascinata dupa costumatile Soniei si rochitele ei. Bravo fetelor cum dansati sunte tiNR. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt varzaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pilaf.Varza rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sucks

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sonia trifan varza in tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer tipule in afara ca au fund tate altceva nimic nici sa pronunte nu stiu adica pnm te lansezi macar fa mel la un studio unde sa iti schimbe de tot vocea dar ele... nu stiu ce au vrut sa fac trupa sa nu stiu ce oricum succes nu cred ca o sa aiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer tipule inafara ca au fund tzatze altceva nimic nici sa pronunte nu stiu adica pnm te lansezi macar fa mel la un studio unde sa iti schimbe de tot vocea dar ele ... nu stiu ce au vrut sa fac trupa sa nu stiu ce orikum succes nu cred ca o sa aiba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoase si talentate. m-au surprins placut la un botez unde am luat parte iar fetele cantau. nu ma asteptam sa aiba voce dar au! iar de frumoase... frumoase!