| marialungu a întrebat:

Ce parere aveti despre un liceu pedagogic?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Profilul pedagogic, specializarea invatator-educatoare, apartine, atentie, filierei vocationale--- aceasta presupune, pentru profilul pedagogic, sustinerea unor probe de aptitudini la: dictie, muzica, desen si educatie fizica--- trebuie sa verifici cand se fac inscrierile pentru probele de aptitudini la secretariatul liceului respectiv ( probabil ca, in perioada 28-30 mai 2012--- nu stiu sigur!)
Avantajul profilului: o diploma de calificare invatator-educator!

| Ramo137 a răspuns:

Sora mea vea sa se faca profa! 1

| Ramo137 a răspuns (pentru Ramo137):

Scuze, adica eu, credeam ca sunt pe contul lui fratemeu happy

| Albnegru10 a răspuns:

Depinde de medie. Pentru ca acest liceu a cam scazut. Spune media si iti spun daca ti se potriveste. Oricum daca ai mai mult de 9 poti sa te inscrii la unaul mai bun.happy Funda?