| Vlad1928 a întrebat:

Am fost repartizat la Colegiul Pedagogic Ștefan cel Mare din Bacau. Întrebarea mea este. Ce părere aveți despre acest liceu?

1 răspuns:
| crazypop a răspuns:

Este un liceu ok, a fost inainte un liceu de elita de top, dar s-au mai schimbat vremurile si nu mai este chiar atat de top, ai si beneficii ca ai mai multa libertate de exprimare si mai multa intelegere fata de celalalte licee unde se pune un foarte mare accent pe princiipile si mentalitatiile profesorilorwinking Nu conteaza atat de mult liceu si ceea ce iti place sa faci, fiindca poti face la orice liceu bun sau modestwinking