| Anya_1437 a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorul "greece12"? Mie mi se pare o persoana la care poti apela mereu, foarte de treaba si as vrea sa-i multumesc pentru tot ajutorul acordat... voi?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Multumesc,@Anya,nu ma asteptam!

| PetreConstanta a răspuns:

Eu nu ma pronunt pentru ca nu am comunicat cu acest utilizator sau poate nu am fost atenta dar oricum mesajul tau este ffffffff frumos Este fffffffff bine ca apreciezi pe cineva Bravo

| porto89 a răspuns:

Si eu sunt recunoscator lui greece. dintre toti utilizatorii greece blondu si inca cativa care imi cer mii de scuze ca ii omit m-au ajutat cel mai mult.respect :X:*

| Anya_1437 explică:

Multumesc Petre

| Anya_1437 explică:

Nu ai pentru celove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune, ce aveti?! Sunteti obsedati de anumite persoane de pe TPU. Maine poimaine o sa-i intrebati si ce chiloti poarta...