| karlikuicsddd a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorul bacemi? Mie una mi se pare un baiat mai special si de treaba care da raspunsuri foarte utile happy.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Este un utilizator valoros al acestui site. Mereu mi-au placut raspunsurile lui (majoritatea dintre ele). Pacat, ca s-a cam retras in ultimul timp, dar banuiesc, ca are motivele lui bine intemeiate.
Am o parere buna despre el. Isi da silinta, ca sa devina un om mai bun, ca sa se perfectioneze (toti ar trebui sa facem asta).
Este un baiat foarte Ok. Sper, sa si ramana asa.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păreri virtuale, cea reală și palpabilă are ultimul cuvânt de spus!
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Da, ai dreptate.
Bacemi este un tip pe cinste, stie ce vrea de la viata, ne ajuta, ne da sfaturi.
Are o prezenta foarte considerabila pe site, nu jigneste, nu provoaca scandaluri.
Este ok.
Nu am nimic de comentat la adresa lui.

Toate cele bune!happy

| pwp a răspuns:

Este un baiat tanar, modest, inteligent si intelept
jos palaria!

pa-pa