| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre operatiile estetice? Se merita?
De exemplu o persoana poate fi destul de complexata de aspectul fizic si apeleaza la bisturiu.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca o operatie poate sa-o faca pe o persoana sa se simta mai bine in pielea ei, s-o scape de complexe, si este absolut necesara, de ce nu? N-am nimic impotriva operatiilor estetice, desi nu mi-am facut niciuna.

| patty32 a răspuns:

Unde este cu adevarat nevoie sunt total PRO! happy
Dar nu sa fie o persoana cum a fost MJ, sa faca rinoplastie[operatie la nas] ca sa semene cu nu-stiu-cine oh go on

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt pro operatii estetice cand e vorba de un defect vizibil ce complexeaza persoana respectiva, dar sunt contra lor atunci cand e vorba de un moft.

| hippiemuslim a răspuns:

Este o decizie personala care nu afecteaza liberatea nimanui.

| Shake a răspuns:

Pai, este decizia ta, daca tie ti se pare ca e bun atunci e bun, eu una cred ca sunt bune, pentru ca ne face sa ne simtim mai bine in pielea noasrahappy

| hiundayH771 a răspuns:

Daca esti nefericita, eu zic ca merita sa incerci operatii estetice http://www.tpu.ro/......ice-de-ce/
depinde doar cat de departe esti dispusa sa mergi