| J3nnif3r a întrebat:

Ce parere aveti despre voi insiva? Mai exact ce nu va place? Ati vrea sa va ingrasati, sa slabiti, sa va mai inaltati?
Va place cum aratati? daca nu, ce ati schimba la imaginea voastra?
Dar la comportament?

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

Eh sti cum e mereu ai schimba cate ceva, mereu este loc de mai bine dar trebuie sa inveti sa te accepti asa cum esti pentru ca fiecare avem farmecul nostru
frumusetea este in ochii privitorului
:*

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

As vrea sa am parul mai lung laughing Al dracu' nu mai creste odata straight face

| LifeFail a răspuns:

Bună.
Nu aş schimba nimic la mine. Sunt om, nimeni nu este perfect!
Baftă!

| IM5 a răspuns:

Pai,as vrea sa fiu eu insami nu conteaza cum arati fi tu, natural