| Cordelia a întrebat:

Ce părere aveţi despre Willow Smith? Mie personal nu-mi place.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu imi place muzica ei, nu imi place cum joaca....mai nou e si creatoare de moda.
De acord cu Catalina ori faci o chestie bine ori nu faci deloc.

Jaden Smith pare sa aiba totusi o farama de talent in el.
Nu in privinta muzicii ci in privinta actoriei.
Nu a facut chiar un rol rau in Karate Kid, si sunt curios cum o sa joace in After Earth.

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru Apache):

Dar hai sa nu ne mai uitam doar la copii-minune din America. De ce nu facem o comparatie intre Willow si tatal ei?
Eu nu reusesc sa inteleg o chestie. Seriarele gen Gossip Girl etc, cele cu adolescenti sunt pentru un anumit gen de public. Nu neg faptul ca sunt dragute. Dramele curg ca raurile, se afiseaza bogatia personajelor si povestile de dragoste de liceu. Toate bune pana aici.
Dar inainte nu era astfel. De ce sa punem copii sa faca lucruri de adulti. Daca esti o cantareata buna, poti iesi pe piata si dupa 18 sau 21 de ani. Aceeasi ideea o am si despre actori si toti cei care se afla sub lumina reflectoarelor.
Sunt copii, pana la urma si copii normali, de o inteligenta medie sau superioara, oricat de talentati ar fi, nu reusesc sa faca toate aceste lucruri la un loc. De ce nu avem atunci profesori, doctori, ingineri minori?

| Lavinia2803 a răspuns:

Cred ca intrat in lumea asta a showbiz-ului mult prea devreme si mi se pare ca are prea multe responsabilitati pentru cineva care nu are nici 13 ani.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Cred ca este mediocra. Nu sunt de acord cu persoanele care se transforma in hibrizi.Am cautat pe google, este actrita, cantareata si nu mai stiu ce. Nu stiu cat talent are insa consider ca ar face mai bine daca si-ar canaliza energiile pe o singura chestie. Traieste in America, sa fie cunoscuta acolo. Dar noi suntem romani si nu cred ca ar trebui sa vorbim de ea ca despre o zeita doar pentru ca este tanara si a atins succesul. Sunt sute de celebritati si, poate, persoane necunoscute care ar pune-o imediat in umbra. NEXT!

| Cordelia explică:

Willow are prea mult 'SWAG' in ea, are nişte tunsori ciudate, imbrăcămintea prea colorată şi plină de 'blizblizuri'. ma intreb dacă merge la o şcoală privată thinking

| Cordelia explică:

Imi place de tine