| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Ce parere aveti in general de Netflix? Merita banii?
Am abonamentul basic si e destul de ok, dau 8 euro sau ceva de genul de aproape un an insa ma cam dezamageste faptul ca nu gasesc filme mari si cunoscute ba chiar aparute destul de recent laughing In schimb acum nu as putea sa mai vad un film pe google, unde sunt doar reclame si calitatea nu e atat de buna. Voi ce parere aveti? E un moft sau chiar e bun?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai merita daca ai timp sa stai pe el, daca nu... sau daca ai posibilitatea sa vezi altfel filmele si serialele, probabil ca nu.

La partea cu moftul, cumva chiar asa si este, multa lume are doar sa "aiba" Netflix si cam atat, nici ei nu stiu de ce.
Da, la partea cu Google si reclamele ai dreptate.

Deci inca odata, pentru cine are timp si vrea sa vada filme si seriale de acolo... este ok.

Si mai bine ca nu este continuarea Escape plan, celelalte parti au fost un dezastru total big grin

3 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu explică:

Exemplu: Escape plan. Filmul are 3 parti aparute in 2018 si 2019. Partea 1 se gaseste, celelalte doua nu

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Mie nu imi place Netflix, foarte multe filme nu se gasec acolo. Am urmarit cateva seriale si atat. Am anulat abonamentul.

| ClaudeClaude a răspuns:

Parerea mea, dupa ce am urmarit mai mult de 6 luni filmele pe Netflix si cu abonamentul maxim, este ca NU merita daca cineva are cat de cat pretentii asupra calitatii filmelor.
Selectia de filme si seriale ale Netflix este clar tintita catre pusti si pustoaice fara pretentii si in plus baga la greu filme cu LGBT, ca de, asta-i trendul de la USA.