| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti? Unii oameni desi sunt bătrâni si bolnavi, tot te întreabă anumite lucruri despre care ati vorbit destul de mult sau iti dau sfaturi fara ca tu sa le ceri.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au ocupatie trebuie sa faca ceva ei sa nu se plictiseasca

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te-ai prins? Le place să vorbească mult. Despre orice. Probabil că sunt prea singuri, iar când găsesc un partener de discuție se bucură că au cu cine conversa.

| Endoryus a răspuns:

Le lipseste vorbitul. Poate suna stupid/penibil dar nu e. Acum ani si ani, lumea vorbea cu toata lumea. Pe strada, acasa, la masa etc. In ziua de azi? Toti handicapatii cu telefonul in fata. Tableta, laptop etc. Toti sunt "sociali" dar mai singuri ca niciodata.