| ionutB0090987 a întrebat:

Buna,voi mergeți la vot pe 26? Cu cine o sa votați? Ce părere aveți de PSD și de armata de oameni bătrâni care ii susține?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine voteaza psd e tiganimea si pensionarii stricati la minte. Aia inteligenti sant plecati din tara fie au ramas in nr limitat printre prosti

| RAY a răspuns:

Nu stiu inca, cu usr probabil, Endoryus are dreptate daca stai sa te gandesti logic

| Plato a răspuns:

Merg, USR+plus, DA, DA.

Trebuie sa fii complet idiot sa votezi PSD, atat zic, nu mai intru in detalii ca se cunosc.

| AC4S4 a răspuns:

Desigur. Nu am lipsit si nu voi lipsi niciodata de la vot (decat in cazul unei probleme grave). Nici de la referendumuri, indiferent ca ma indeamna USR sau Tariceanu la boicot.

| Endoryus a răspuns:

Asa o sa ajungeti si voi peste 50 de ani cand o sa aveti pensii de rahat Toata lumea e buna sa arunce cu rahat dar majoritatea pe aici ce stiu ei de greu cand sunt inca in scoala. Inteleg si cealalta parte, care nu vrea ca PSD sa aiba prea multa putere dar asta e. Asta e viata. Asa cum Mazare in Constanta castiga mareu pentru ca oferea pachete la batrani.

| Plato a răspuns (pentru Endoryus):

Nu putem lasa oameni fara viitor sa ne decida viitorul.
Trebuie sa iesim la vot, sa decidem noi, nu pensionarii, infractorii si asistatii social.

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

Tinerii sunt plecati in afara si incearca sa ramana acolo. Asa ca raman la vot doar cei din ROmania. Desigur, multi din afara voteaza dar nu cred ca majoritatea. Daca ii duce capul, or ramana in afara.