| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de Theo Rose?
Cum vi se pare ca și cântăreața?
Dar ca persoana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are o voce specială, frumoasă.
D.p.d.v fizic este frumușică, ca persoană din cate am vazut in filmari este directă, dar mai mult nu pot zice că nu o cunosc

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nasoala si prefacuta

| 4evergentleman a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu in viață mea nu am întâlnit om care să nu fie prefăcut, înafara de maică-mea nu cunosc și nu am cunoscut un om autentic și foarte sincer. Asa-s oamenii în zilele contemporane, de fapt așa au fost mereu, nici noi nu suntem perfecți și noi avem defecte cu duiumul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut nicio parere

Răspuns utilizator avertizat
| wildthing a răspuns:

Mi se pare o tipa frumusica foc, dar doar dpdv estetic o pot evalua, pentru ca nu stiu nimic despre ea ca persoana si nici despre muzica ei.

| 4evergentleman a răspuns:

Are voce foarte buna. E și foarte frumoasa. Are și personalitate, e deșteaptă și creativă. happy