| Amidamaru98 a întrebat:

Ce pareri aveti despre investitiile in criptomonede?
Se pricepe cineva pe aici?
Merita sa bagi bani?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aceste investiții sunt cu risc mare.

| Drimmero a răspuns:

Trebuie sa fii mega naiv sa investesti in asa ceva, ce mi-e crypto, ce-mi sunt pacanelele, aceeasi chestie, azi urca pretul, maine ramai falit ))). Sunt perfecte pentru a atrage prostimea.

| mentholinks a răspuns:

Stiu eu o afacere buna, trebuie sa investesti cel putin 100 de USDT pentru inceput dar ii scoti in doua saptamani. daca vrei detalii pm.

| gemeni6226 a răspuns:

In cercul meu de cunostinte deja au incercat destui si nici unul nu a iesit cu cistig.Eu personal nu am investit nici un leu am asteptat sa vad ce fac altii si daca altii nu au esti cu cistig mi-a parut bine ca nu am incercat.

| goguPatent a răspuns:

Merita daca stii ce faci. In rest e o investitie cu risc foarte mare.