| anonim_4396 a întrebat:

Ce persoane din Romania sunt faimoase in strainatate?

16 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vreo 3 tipe de la mine din liceu rup p la in Danemarca, la categoria lux... Se pune?

| Nimeni10 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Inca le mai tii minte?laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Nimeni10):

E oras mic, le vad mereu cand vin "in concediu". Pestii lor au masini scumpe, e greu sa nu ii observi. Iar ele se poarta de parca le-ar invidia cineva rolling on the floor

| Nimeni10 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Macar ele au masini scumpe?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Nimeni10):

Una e nevasta pestelui, nu are separat (cred). Are el X6, ca orice 'mafiot' cu gleznele goale. Una din fete are ceva A3/A4 de maxim 7000 euro.
Acum vreo 2 ani mi-a cerut "pestele" 5 lei la spalatorie, ca el n-are... Probabil din reflex l-a apucat cersitul. (nu, nu i-am dat)

| Nimeni10 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Cam "saraca" aia a3laughing

| Celcestietot a răspuns:

Vlad Alexandrescu laughing!

| SilentRain a răspuns:

Florin salam

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Daca ajunge celebru in strainatate eu renunt la cetatenia romana, nu vreau sa fiu asociat cu asemenea specimene.

| SilentRain a răspuns (pentru Dismally):

Înseamnă că nu ai vahloare 'laughing

| suntserios a răspuns (pentru Dismally):

Bbc a facut un documentar despre el... Deci

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Nici dusmani nu am sad

| Dismally a răspuns (pentru suntserios):

E chiar trist ca in Romania sunt promovate astfel de personaje.

| suntserios a răspuns (pentru Dismally):

Este...

| PainTech a răspuns:

Vlad Tepes.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Prostii, astia sunt faimosi si in strainatate poti sa ii vezi cu ochiul liber.