| SkandallKamataru a întrebat:

Ce petarde v-ati luat pentru revelion?
Anul acesta am zis sa trec la ceva mai puternic, de obicei dădeam doomboom-uri, fs3-uri, fp-3uri, acum am trecut direct la petardele de categorie grea laughing am un pachet 16 bucati 5 grame bucata, 4 cobra 8 greu am mai facut rost de ele, si 6 pyroboom 30grame.
Si am mai luat de la o cunoștință o petarda homemade de 300grame bomba direct laughing laughing vreau sa pun o oala peste ea, poate o propulsează in spațiu laughing nu prea sunt eu cu artificiile astea colorate.
La anul poate fac rost de dinamita cine știehee hee

21 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper sa îți iei o amendă de aia grasă grasa, sau macar sa te pocnească in cap oala aia.

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

De ce sa-mi iau amenda? E fun laughing Ma gandeam sa vad poate fac rost de o petarda de 1-2kg sa fie ce trebuie laughing) Ori bubuim ori nu.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Atunci sper sa primești un dosar penal

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Spera in continuare bosorogule, eu tot o sa fac abuz si o sa detonez in continuare petarzi ilegale ca nu ma aresteaza nimeniwinking

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Păcat că nu pățesti nimic.
Totuși nu mă așteptam la altceva de la un fan Tate.

Sunt sigur că în timpul liber ai drept hobby sa chinui animalele

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Te-as chinui pe tine sincer =) sa-ti pun o petarda asa pe scafarlie sa vedem ce se intampla.

| painecuzahar a răspuns (pentru suntserios):

Tate, tras de fiare, petarde, simptome de sociopatie, genul asta de copii parca sunt facuti dupa un model, nu au nicio trasatura de personalitate si niciun gand original in capul ala.

| SkandallKamataru explică (pentru painecuzahar):

Tu ce trasaturi de personalitate ai si ce ganduri originale ai? Faptul ca te abtii sa spui unele chestii si te comporti frumos si esti "cuminte" doar de impresie nu te face mai special, ca n-ai facut nimic sa ajungi sa fii asa, doar faci si tu pe inteligentul aici pe TPU.
In schimb eu tot ce am, am obtinut prin munca multa si efort, de-aia imi permit sa spun unele chestii si tu nu, pentru ca rezultatele mele vorbesc de la sine, ale tale nu.
Gatesc ca mananci pana crapi, am muschi, am sarm, farmec si am prezenta oriunde sunt, tu nu ai nimic dintr-astea, esti doar un om de rand fara nimic special, astia ca tine sunt usor de gasit, esti inlocuibil si neinteresant.
Ca mine mai greu, foarte greu laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Sper ca glumesti
stiu ca nu iti pasa de lege, dar citeste asta
https://observatornews.ro/......55481.html
sper daca iti plac senzatiile tari sa incerci singur pe camp
Sa ne scrii de unde ajungi

| J0B0MAT a răspuns:

Retardații folosesc aceste mizerii ilegale.
Ai putea să te duci prin Ucraina, Gaza să vezi acolo petarde adevărate dacă îți plac așa mult.Îți vor bubui mințile și poate atunci vei avea o altă perspectivă asupra vieții.

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

laughing) daca te temi de niste mini dinamite esti fetita laughing
Pai daca o dau pe aia de 300g zgudui un oras intreg laughing)

| J0B0MAT a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Astea sperie și animalele, le rănesc și pe ele și pe oameni, distrug lucruri.Handicapații le-au pus în locuri periculoase de au distrus blocuri, case.Dă-le la tine în casă, curte.De ce le dai în altă parte, îți e frică?
Fetiță e extrem de bine să fii decât retardat.

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

Pai de ce esti retardat daca detonezi bombe? rolling on the floor) Sunt dispus sa dau bani grei sa fac rost de cantitati mari de explozibil, iti dai seama o petarda de 10-20kg cum bubuie? Iti dai seama ce inseamna sa ai 20kg de explozibil? laughing) Pai daca sapi o groapa si o bagi in pamant faci cutremur laughing
Apropo animalele nu se tin in casa, animalu trebuie sa stea la casa.

| J0B0MAT a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu înțeleg de ce nu te duci să vezi bombe adevărate prin Ucraina, că doar nu îți este frică și nu sunt retardați rușii ăia.
Care este scopul detonării de petarde și bombe? Bubuiturile, victimele și distrugerile, lucruri ce bucură pe retardați, psihopați, cum vrei să le spui.Nu e nimic jmeker la mijloc.

| J0B0MAT a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Animale sunt în casă, afară, în copaci, în aer, în apă.

| SkandallKamataru explică (pentru SkandallKamataru):

In urma cu cativa ani aveam eu asa o nebunie si mergeam cu prietenii noaptea prin oras si detonam petarzi in bloc de locatari.

Un corsar, atentie, un corsar picollo are cred ca 100mg (o zecime dintr-un gram) iar intr-un spatiu inchis daca bubui o d-aia iti tiuie urechile, eh, noi detonam doomboom-uri de 3 grame in bloc de 9 etaje, mama si cand bubuia una dinaia se trezeau toti si se trezeau si de la blocurile alaturate asa de tare bubuia laughing)) Stii cand e furtuna afara si fulgera? E mic copil fulgerul pe langa cum se auzea doomboom-ul ala in bloc, simteai in piept sunetu si bassu care rasuna in bloc, iti vibrau organele laughing)) Ce mai radeam doamne... cum ieseau toti speriati ce s-a intamplat, ce a bubuit laughing) La 3 dimineata sa iti bubuie un cretin o dinaia in bloc cand ti-e somnu mai drag laughing Fp3-uri la fel, tot in blocuri le aruncam, sau in curte la oameni care aveau animale laughing) fugeau alea nu mai stiau pe unde sa se bage.
Banuiesc ca ai macar habar cum se aude si un fp3 daca ai auzit vreodata.

| J0B0MAT a răspuns (pentru SkandallKamataru):

E bine că realizezi singur că sunteți cretini.
Deci vreți să faceți rău oamenilor și animalelor, cum spuneam, comportamente de psihopați pe care sper că îi va prinde poliția.
Presupun că îți place și ție să îți dea alții cu petarde și să te scoale sau rănească. Dacă e așa, îți sugerez să le folosești pe tine și sper să îți dea cât mai multă lume cu cât mai multe petarde ție și amicilor tăi. Dar varianta cu Ucraina e cea mai bună, mergeți acolo la bombe adevărate.

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

Pai altii nu dau cu petarzi ca ei nu sunt psihopati ca noi laughing
Si vezi ca petarzile nu sunt cel mai nasol lucru, am dat si cu fumigene, a luat un prieten niste fumigene din cehia albe si negre, care scoteau fum cam 90 de secunde, mama si scoteau alea un fum asa dens si des.
Si ne-am gandit sa punem 2 albe intr-un bloc de locatari, in 20 de secunde s-a umplut blocu de fum, era suficient o singura fumigena, noi am pus 2, le-a intrat fum alora in casa, era asa dens fumu din bloc ca nu vedeai 5 cm in fata, a continuat aia sa arda un minut jumate, au iesit toti, ferestre deschise, te uitai iesea asa un fum mama muream de ras noi aveam 14 ani atunci rolling on the floor.
Si s-a gandit un prieten intr-o zi sa ia o fumigena neagra si sa ii dea foc in baia de la liceu laughing rolling on the floor Una a fost suficienta, s-a umplut scoala de fum, era un fum asa dens si negru, ziceai ca ai dat foc la cauciucuri asa de negru era, au iesit toti copiii din liceu, au venit pompierii laughing) Dar nu l-am dat nimeni in gat.
Iar restul tot asa, prin blocuri le dadeam foc, puneam cate una in bloc de 9 etaje, era suficient sa scoatem oamenii afara din bloc laughing rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Petrec nimic. Am sa stau pe TPU.

| SkandallKamataru explică (pentru anonim_4396):

N-ai zis ca esti cu ia si doar ia? Ca muncesti de 11 ani in afara... inseamna ca ai multi bani, de ce nu petreci undeva cu ia si doar ia?

| painecuzahar a răspuns:

Eu am zis ca esti un mucos de la faza cu sala.