| Glumetz a întrebat:

Ce planuri aveti pentru luna februarie?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In luna februarie voi astepta sa vina primavara. Pana atunci incerc sa invat cat mai bine, mai am destul de recuperat.

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Somn,odihna,tolaneala

| AirănMeidăn a răspuns:

Ziua mea pe care nu o voi tine

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Se pare ca si ziua ta e in februarie..Pe cat?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Trebuie sa iti fac un cadou, nu mai e mult.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Acum am un motiv sa imi astept ziua

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Wow. ce frumos ai spus-o...Va fi greu sa iti fac un cadou dar ma gandesc eu la ceva laughing Si oricum ai mai multe motive sa iti astepti ziua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma pregatesc de Valenlalablabladays...iar nu pot sa pronunt sarbatoarea aceea. Exact, atunci cand poti face un cadou persoanei iubite, pentru tot restul anului, adica sa-i ajunga.
Cred ca o sa-mi schimb apa din acvariu si o sa oblig cainele sa slabeasca.As mai ingropa-o pe bunica daca tot am timp, dar nu cred ca vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să supravieţuiesc.
Oh ce palpitant