| Eroare404 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru luna august?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Puteam sa merg in GB sa fac rost de A5 dar mai astept putin pana in februarie anul viitor sa am banii pregatiti. Maine merg cu trenu din Pamplona pana in Sevilla 7h (am schimb in madrid)

| RAY a răspuns:

Sa vanez viepsi ca ma plac prea mult, da vad ca iubirea vieti mele toata luna e numa cu gandul la salon dar de mine nimic, ce nevasta rea

| SG1995 a răspuns:

Pai pe 7 mi se termina concediu si ma intorc la munca, pe 18-20 ma duc la Servus Rock Festiva, iar din 21 incepe iadul, dau bacul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa merg in Spania cateva zile. Sa vedem.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

La capsuni, nebunule?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da, da. Gelos?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahaha

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Vrei sa vii? Iti platesc si tie si slabanoagei bilet. No problemo.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi place Spania!
Prefer de 1000 de ori Anglia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai fost macar? Asa ziceam si eu de Paris, mi/am schimbat parerea dupa ce am fost 2 zile. Limbra ramane oricum excrecabila dar orasul e fantastic.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am fost la ei, dar poate o sa am ocazia, asta e parerea mea despre Spania.
In Franta s-a mai stricat jucaria de cand cu atentatele din trecut si cu acceptarea refugiatilor, ramane si ea o tara superba.

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

De la englezi vreau sa-mi iau un A5 de 3 usi din 2015 cu 30000 mile la bord, o voi inmatricula in Spania unde stau laughing dar e mai misto mersu pe dreapta volan inversat zic. O sa merg in Birmingham dupa ea anul viitor

| Drimmero a răspuns (pentru mgtow):

Niciodata nu am inteles de ce au ales englezii sa aiba benzile in asa fel incat sa ai volan pe dreapta)))))

| mgtow a răspuns (pentru Drimmero):

Vroiau sa fie mai smecheri fata de restul europei, la aia ceasul ar trebui sa mearga invers nu in mod normal cum merge inainte

| Yasmin875 a răspuns:

Am fost la mare in Iulie.In luna august cred că o să mă plimb mai mult prin oraș, o să vizionez filme, o să citesc, o să mă relaxez, o să mă duc la salon să îmi fac unghiile, o să imi mai cumpăr niște haine si cam atât.

| damiandica a răspuns:

Concediu la Constanta