| Angela616 a întrebat:

Ce pot face daca in copilăria mea nu am primit afecțiune timpul necesar de care un om are nevoie sa discute, cine sa mă învețe că nu e bine sa ai relații?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Mergi la biserica adventista de ziua a șaptea. Acolo vei găsi adevărata familie, o adevărată educație.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ar trebui sa ai relatii?
Dimpotriva, trebuie sa ai relatii dar fiecare la timpul lor.

| Dragobeta a răspuns (pentru darrio2007):

Eu am presupus ca este foarte tanara.
Undeva la 13-14 ani.

| darrio2007 a răspuns (pentru Dragobeta):

Tot la asta m-am gandit si eu.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai fost cumva la Orfelinat (casa de copii)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rand cine ți-a spus ca nu e bine sa ai relații? Nu ai avut iubit pana acum?

| Miruna333 a răspuns:

Este necesar sa ai relatii. Terapia e singura solutie

| Dragobeta a răspuns:

Daca esti deja constienta de asta, ca nu e bine sa ai relatii de prea tanara, e un pas castigat. Te poti indrepta singura. Te poti autoeduca. Fa-o!

| Dragobeta a răspuns:

Violetaaaaaa, exist si parinti neglijenti.
Fac sex de placere, iese copilul din intamplare si il lasa sa creasca singur. "Cum o vrea Domnul", asta e deviza lor.
De aia avem atat de multi analfabeti sau nenorociti in tara asta. Care, la randul lor nu vor sti (chiar daca ar vrea) cum sa-si educe copiii.
La 'teligenta ta ar fi trebuit sa stii asta.