| Andra5 a întrebat:

Ce pot sa fac ca colegii de la scoala sa nu mai rada de mine.Va rog scrieti-mi daca aveti vreun raspuns. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| lovely18 a răspuns:

Stiu cum e asa is si eu si sa i ignori nu e o idee buna zic ca esti slaba si nu inceteaza incearca sa le raspunzi cand fac ceva de care ei rad de tine sa razi si tu de ei cand le senintampla incearca sa te imprietenesti cu cei care sunt calumea si nu te lasa batuta in fata prostilor. Bafta. Cea ce ti-am zis folosesc si eu te anunt de pe acum ca nu va functiona prea bine la inceput dar vei reusi. A si daca ei cred ca teau pus la pamant si ca vei incepe sa plingi e cel mai bine sa faci contrarilu adica sa le razi in fata. Si orice ar fi sa nu incepei sa plangi asta va face ca totul sa devina mai rau. Bafta :-) :-) :-) :-)

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incepi sa gandesti diferit si nu vor mai rade de tine, gandeste-te ca totul va fi bine.

| dani2404 a răspuns:

Pai nu ne zici de ce rad de tine, cum sa stim noi prin ce treci tu?