| OanaMaria01 a întrebat:

Ce pot sa fac daca am pe facebook deja 5000 de prieteni, dar nu imi mai trimite nimeni cerere de prietenie si nici nu ma urmareste?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai taie din ei.

| Biggiesan a răspuns:

Inseamna ca ai devenit deja persoana publica, fa-ti pagina de vedeta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti iei o viata, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu ii stii pe aproape niciunul dintre ei sau e rezultatul unor relatii slabe cu amicii tai.
Ar fi cazul sa petreci mai mult timp cu ei si macar sa faci impresia ca te intereseaza de ei.
Nah, pe facebook, n-ar strica sa mai dai click si butonul "like" din cand in cand laughing happy
Mna, eu in locul tau mi-as face al cont si as adauga doar persoane pe care le cunosc. happy