| superpissy40 a întrebat:

Ce pot sa mai postez pe o pagina de facebook ca sa primesc multe like-uri? Am postat statusuri,poze,colaje cu diferite poze, jocuri diverse si cam atat...Altceva ce as mai putea adauga?

Răspuns Câştigător
| momosetemik a răspuns:

Pai de postat cred ca ai postat destule.Totul conteaza de publicitate.Roaga o prietena daca are o pagina facebook cu mai multe like's (Sau alte paginii chiar daca nu cunosti adminii/adminele) sa face-ti publicitate reciproc. Sper ca te-am ajutat.Eu asa am strans Like's. Funda?