| Andrei9857 a întrebat:

Ce preferati intre Sobranie Dunhill si Davidoff si de ce?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciunul, nu fumez! Îmi respect sănătatea!
Pa, pa.

| Wøodenpints a răspuns:

Dunhill. Deși nu-mi plac chair atât de mult. Dar Sobranie sunt prea puturoase și Davidoff îți lasă un gust ciudat în gură.

| Andrei9857 explică (pentru Wøodenpints):

Prea puturoase in ce sens?
Gustul ala de la Davidoff e exact ce-mi place la ele.
Oricum am luat sobranie si sunt placut impresionat de ele. Cele mai bune pe care le-am incercat pana acum poate la egalitate cu Davidoff. Dunhill-urile sunt ok, mai bune decat majoritatea dar nu au nimic special

| Wøodenpints a răspuns (pentru Andrei9857):

Puturoase în sensul că după ce termini tigara îți miroase îngrozitor mâna cu care ai fumat și hainele. Ca și cum aș fi fumat o mahoarcă fără filtru sau un Viceroy roșu.

| AndyLavy a răspuns:

Prima data cand am citit am zis ca-s ceva nume de actori laughingnoroc ca au comentat altii inaintea mea.nu prefer niciun fel de tigara.