| Raskolnikow a întrebat:

Ce preferati sa faceti in timpul liber,cand va simtiti singuri care este remediul vostru, raspunsul la depresie?

10 răspunsuri:
| Unicornaş a răspuns:

Ies cu prietenii in oras/prin locuri noi
Citesc
Alerg, cu putina muzica
Ar trebui sa recapitulez pentru scoala. x.x
Gatesc thinking
Imi plimb catelu
Si mai gasesc eu ce sa fac. happy

| AirănMeidăn a răspuns:

din pacate nimic

| TPUuser199 a răspuns:

Pai de acum 2 ani de cand am intrat intr o depresie urata, prefer sa stau mai mult singură pentru a nu fii nevoita sa socializez. Numai bine!

| Deaad a răspuns:

Să ascult muzică și să citesc.

| CristinaSNC a răspuns:

Ascult muzica si ma simt mai bine sau ies afara cu prietenii. Am avut un inceput de depresie, daca ii pot spune asa, am trecut de acest moment doar rugandu-ma la Dumnezeu.

| PsihopatX3 a răspuns:

În trecut am avut multe depresii (justificate) dar în ultima perioada am scăpat şi încerc să privesc viața din alt unghi, în timpul liber când mă simt singur mă pun sa dorm sau citesc, ascult muzica sau îmi găsesc de lucru acasă.

| KamaSutra a răspuns:

ஜ Ascult muzică
ஜ Ies cu prietenii(asta ajută cel mai mult cel puțin pe mine)
ஜ Mă uit la filme
ஜ Vorbesc cu o persoană de încredere
ஜ Mă gândesc la lucruri frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nimic.

| ubox7007 a răspuns:

Wot, sabaton, haltere, asta zice tot

| Sociopat a răspuns:

Laba