| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce preferati, sa urmariti un film sau sa cititi o carte? happy

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele. Sa vad intai filmul si dupa sa citesc cartea. Mult mai multe informatii gasesti in carte. Evident, nu e ca tine 120 de minute ca filmul.

| SilentRain a răspuns:

Film

| Fumiko a răspuns:

Carte si apoi film, in carte sunt mai multe detalii

| georgyanaaa a răspuns:

Ambele

| mentholinks a răspuns:

In ultima vreme mi-am cam pierdut interesul si pentru filme si pentru carti.

| RAY a răspuns:

Filme

| Superior a răspuns:

Filme.

| Hammurabi a răspuns:

Să beau o bere și să mă relaxez cu Pink Floyd. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Hammurabi):

Uite-l ma, ce zic eu si ce zice el... mititelul laughing

| GoldenZenith a răspuns:

Ambele. Depinde de chef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc.E mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc, pot spune ca e activitatea mea preferata. Vizionarea unui film facut dupa o carte iti ofera rar mai mult de 10% din ce iti ofera o carte. O mica exceptie de film mai bun decat cartea: Pe aripile vantului(1939).

Răspuns utilizator avertizat
| gaby24 a răspuns:

Un film!

| Drimmero a răspuns:

Sa vad un meci, m-ar captiva mult mai mult.

| cristi202 a răspuns:

Singur, o carte. Cu nevasta linga mine, un film.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultimii 3 ani am mai vazut cam 2-3 filme.In schimb cartile au fost mai multe la numar.

| Adiadictie a răspuns:

Anbelele

| August99 a răspuns:

Serial

| Nefarius a răspuns:

Sa citesc o carte big grin. De ce? Pai pentru simplul fapt ca ma face sa vibrez, sa traiesc la maximum prin subiectul, evenimentele si personajele ce sunt expuse in carte. Nu stiu, pur si simplu citind, parca asist si eu la poveste, la dialogurile personajelor si traiesc impreuna cu ele urcusurile si coborasurile de care au parte.
Si plus de asta cunosc noi tipuri de caracter prin personajele prezentate in carte.
Seara fainawinking