| AlaskaYoung17 a întrebat:

Ce preferati, seriale sau animeuri?

30 răspunsuri:
| Siiiiia a răspuns:

Filmele lungi.

| RAY a răspuns:

Filme

| Drimmero a răspuns:

Filmele-s nr. 1

| T0T a răspuns:

Le prefer pe amândouă.

| J0B0MAT a răspuns:

Seriale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seriale. Animeurile sunt de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce am vazut eu aici, iubitorii de anime sunt extrem de idioti.

asteapta, o sa vina.
au avatare colorate, fac glume de rahat si folosesc multe emoticoane.
I-as expedia pe toti in tara aia nenorocita pe care o indragesc.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Și tu ești de 4 ori mai idiot căci judeci ca un retardat omul doar pentru că se uită la anime.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Tu poti sa imi sugi pl

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pl măi puțică?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Oau
"putica"
cat de popofagot esti

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am nimic cu "popofagoții"(nu te-aș judeca) dar cu retardații...

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Cum a tinut neaparat sa spuna ca nu e homofob.
ca sa stiti ba ca el e un profund si un deschis la minte

hai lasa ca o sa iti treaca tie. relaxeaza-te, lasa-ti gandurile sa falfaie libere...

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti animofob?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toți avem mintea îngustă. Nu m-aș mira de ai fi homofob, am văzut cum gândești tu: "se uită la anime deci are avatar colorat". Nici nu e nevoie de comentarii în plus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Frate dar tu esti prost rau

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt prost dar când te văd pe tine îmi dau seama că nici dacă aș vrea nu aș putea fi suficient de prost pentru a îți înțelege raționamentul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nici site-ul asta nu te mai suporta asa prost
aseara a incercat sa se sinucida dupa ce ai lasat tu raspuns
http://i.imgur.com/PUvRwsq.png

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow te-ai prins, nici nu ma mir, retardul se dezvolta. Sa vedem si cum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Hai suge-ma cu eronat si nefolositor si du-te sa o arzi profund si inteligent in alta parte, poate pune ochii pa tine vreo pisacioasa

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu pot clasifica altfel retardul tău decât eronat și nefolositor. Ești complet nefolositor societății, împușcă-te, dar în cap că aia e zona cu probleme.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Mars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tot vorbeam de idi...
ia uite cine e deasupra ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme, n-am eu rabdare sa ma uit la seriale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anime-urile ma atrag mai mult acum, serialele ajung sa le las balta dupa cateva sezoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amândouă, dar mai mult seriale, le adooor...

| mnbvf a răspuns:

Aș spune că serialele, dar aș fi puțin nedreaptă pentru că nu am urmărit niciun anime ca să pot să fac o comparație. Cred că o să mă uit la un anime, observ că tot mai mulți le urmăresc și poate chiar merită.
Tu ce preferi?

| ihacoswhy a răspuns:

Amandoua. Oameni sau personaje fictionale, tot nu ma iubeste nimeni.

| Tpuist a răspuns:

Animeurile sunt seriale numai că animate.

| SANDREIH a răspuns:

Eu personal ambele, nu am nicio preferinta mai inclinata in favoarea celeilalte, ma uit si la seriale si la anime-uri si nu am avut nicio problema cu asta, ma refer ca lumea isi face ideea in cap ca marea majoritatea a oamenilor care se uita la anime*uri fac cum zice si Syden.