| clauss a întrebat:

Ce prefereti, sa fiti mintiti frumos, sau sa vi sa spuna verde in fata?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Urasc sa fiu mintita, indiferent cum, frumos, urat sau prin omisiune!

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Minciuna.Pentru ca imi plac oamenii falsi. Daca imi dau seama ca sunt mintita brusc interesul meu pentru persoana respectiva scade.Trebuie sa stii cand sa minti, ce sa minti si mai ales pe cine sa mintitongue

| Elena1234456 a răspuns:

Pe moment, sa fiu mintita. Dupa, sa mi se spuna in fata.Totusi,mai bine spus in fata decat dus cu zaharelul.

| Ana a răspuns:

Sa mi se spuna verde in fata

| Alisa a răspuns:

Adevarul, oricat de dureros ar fi.

| cosmina05 a răspuns:

Adevarul verde in fata

| RUMBURAK a răspuns:

Sa fiu mintit frumos ca altfel il fac pe ala verde in fata.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Mai bine sa mi se spuna in fata adevarul.
ca sa stiu cu cine vorbeskwinking
asa imi pot da seama cine imi este prieten, si cine dusmanhee hee

| Cjay a răspuns:

"verde in fata" dc? pentru ca nu ii suport pe aia care se dau pe langa mine si dupa ma vb pe la spate...defapt cam toti sunt asa:0
"RaR" gasesty prieteni adevaraty

| danutzzz1992 a răspuns:

Gri, in fata, clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mi se spuna verde in fata...mai bine sa stiii adevarul decat s fii mintit si u sa crezi ca e adevarat