| anonim_4396 a întrebat:

Ce produse de la patiserie mâncați? Mie îmi plac saleurile și pateurile cu brânză.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pateurile cu ciuperci, cam atat

| Simpatic a răspuns:

Mie imi plac produsele de la fornetti : acele mini cu branza dulce si mini cu ciocolata.
Dar cum spun divele " o secunda pe buzite, o viata pe solduri"winking
Consumati cu atentie...doar joia!

| ReddY25 a răspuns:

Saleuri

| blackann a răspuns:

Merdenea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pateuri cu brânză, covrigi, ștrudel.

| ALM2000RO a răspuns:

Tot ce e de la Fornetti, dar mai ales cele dulci (ștrudele, pateuri, mini-pateuri, gogoși) happy

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Covrigi simpli, cu gem sau insiropati, cornuri cu unt, pizza, pateuri cu branza sarata si ștrudele