| CopilRasfatzat a întrebat:

Ce "program" trebuie sa am ca sa ma pot uita din calculator la televizor?

Sau stiti vreun site? big grin

6 răspunsuri:
| Zambete89 a răspuns:

Pai scrie pe google: tv online, si dai pe primul link, si ai tv online. http://www.cool-tvlive.net/
il poti viziona doar cu internet explorer.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Trebuie sa ai un cablu care se poate cumpara de la un magazin de electronice si il bagi in spate la calculator si la televizor...si gata asta e tot ce trebuie sa facihappy...:*:*:*

| CopilRasfatzat explică:

Dar eu vream fara cablu.ca asa stiu si eu tongue

| riela a răspuns:

Tv tuner, este o piesa si un soft care se integreaza in calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe kappa si dai cautare si scrii ce vrei sa instalezi

| stefannn a răspuns:

Http://vanelus.com/v0143.php mie imi functioneaza